تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فیزیک نظری

فیزیک نظری و مطالب و مقالات رایگان


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 96
 • بازدید دیروز : 202
 • بازدید کل : 84747

خود‌-تداخل‌سنجی موج-ماده


ساخت و توضیح تداخل‌سنج تک ذره‌ای که دری به سوی کاربردهای گسترده از پژوهش‌های مربوط به گرانش گرفته تا فیزیک برخورد سطحی باز می‌کند.
از روزهای آغازین توسعه علم مکانیک کوانتوم، تداخل‌های موج-ماده با مفاهیم پیچیده آن فیزیک‌دانان زیادی را مجذوب خود کرده است. امروز ما می‌توانیم باریکه‌ای از الکترون‌ها، نوترون‌ها، اتم‌ها یا حتی در مقیاس گروه‌های بزرگتر به طور همدوس با هم ترکیب کنیم یا به باریکه‌های کوچکتری بشکافیم و آن‌ها را وادار به تداخل کنیم. مطالعه این تداخل‌‌ها طیف گسترده‌ای از کاربردها را به دنبال داشته است، از مطالعه گرانش در فیزیک بنیادی گرفته تا کاربردهایی نظیر مکان‌یاب جهانی و ژئودزی. هم‌چنین بخشی از تحقیقاتی که جایزه نوبل امسال را به خود اختصاص داده، ایجاد کرده است (خبر 12 اکتبر 2012 را ببینید). روش‌های معمول شامل عملکرد یک تداخل‌سنج به وسیله منبع‌هایی است که شار نسبتاً بزرگی از ذرات را تولید می‌کنند تا سیگنال را افزایش دهند در حالی که اثر ساچمه‌ای کاهش می‌یابد. به این دلیل و دلایلی دیگر هنوز بسیاری تصور می‌کنند پرتوهای همدوس بر مبنای متغیرهای آماری شکافته می‌شوند.
یک اتم از یک تله اپتیکی رها شده، با گذشت زمان در یکی از دومسیر متفاوتی که وجود دارد، در بالای یک سطح فلزی حرکت می‌کند. در اینجا آزمایش به منظور اندازه‌گیری اثر کازیمیر-پولدر است. پس از آشکارسازی، ذره در یک درگاه خاتمه می‌یابد.


با این وجود مکانیک کوانتوم به ما می‌آموزد که می‌توان یک تداخل‌سنج با ذرات منفرد را به جای باریکه‌ای از آن‌ها بکار برد، چون ذرات می‌توانند با خودشان تداخل کنند [1,2]. اکنون در مجله Physical Review Letters گزارشی منشر شده است مبنی بر آن‌که پل پارازولی و همکارانش [3] در آزمایشگاه ملی ساندیا، نیو‌مکزیکو، طرح جدیدی برای یک تداخل‌سنج بدست آورده‌اند که کنترل تک‌ذره را در یک تداخل‌سنج اتمیِ فضا-‌آزاد شرح می‌دهد (شکل 1). اصل اتم‌های خود-تداخل درون تله توضیح داده شده است [4] با این وجود هنوز توضیحی برای این اثر در یک تداخل‌سنج فضا-‌آزاد گزارش نشده است.
تداخل‌سنجی که توسط پارازولی و همکارانش ساخته شده، یک روش جدید برای سنجش نیروهای کوچک با اجسام موضعی به کمک اندازه‌گیری‌های مبتنی بر موج نشان می‌دهد. توانایی اندازه‌گیری این نیروها نتیجه مستقیم هندسه فضا-آزاد است که در آن از یک ذره در حال سقوط آزاد به عنوان عنصر سنجش استفاده می‌شود. این روش هم‌چنین یک آزمایش زیبای تداخل را نشان می‌دهد که توسط ذره منفرد ایجاد می‌شود.
هنگام خنک‌سازی مجموعه، آن‌ها دستگاه را به حالت تله دو قطبی با تمرکز زیاد در محدوده وضوح اپتیکی تغییر می‌دهند [5]. آن‌ها از یک طول موج به اصطلاح جادویی [6] استفاده می‌کنند که در آن اثر استارک دینامیکی القا شده به وسیله لیزر تله‌اندازی برای هر دو حالت پایه و برانگیخته‌ی بکار رفته در سرمایش لیزری یکسان است. این روش سرمایش را در مقابل توزیع شدت گاوسی تله به کارآمدی فضای آزاد قرار می‌دهد. تمرکز بالای آن به کاهش تعداد اتم‌های به تله افتاده و هم‌چنین خاتمه یافتن کار با تک‌ذره به شیوه‌ای قابل اطمینان کمک می‌کند.
این تداخل سنج انعطاف‌پذیر است. امروز مفهوم گسترده برای یک تداخل‌سنج اتمی توسط کریستین ورد، مارک کازویچ و استیون چو ابداع شده است [7,8]. در این روش برهم‌نهی حالت‌های تکانه هر اتم به وسیله سوق دادن حالت‌های داخلی آن با پرتوهای لیزری وارونه از نوع ریمن (فرآیند دو فوتونی) ایجاد می‌شود. تداخل‌سنج بکار رفته توسط این گروه شامل سه پالس ریمن است. بسته به نوع پالس، ذره می‌تواند به دو صورت خاتمه ‌یابد. 1) در حالت برهم‌نهی متحرک با اندازه حرکت اولیه و در همان زمانی که به وسیله اندازه حرکت پس‌زنی دو فوتون منحرف می‌شود. 2) فقط تحت تاثیر اندازه حرکت پس‌زنی دو فوتون منحرف شود.
با این فرآیندها می‌توان شکافنده‌های پرتوها و آینه‌ها را برای اتم‌ها تشخیص داد و آن‌ها را در یک تداخل‌سنجی که به اصطلاح ماخ-زندر نامیده می‌شود، ترکیب کرد. این تداخل‌سنج از سه پالس متوالی ریمن ساخته شده است، A-B-A، عناصر اپتیکی را نشان می‌دهند که در دنبال می‌آیند: یک شکافنده پرتو، یک آینه و یک شکافنده پرتو دیگر. دو موج با یکدیگر بازترکیب شده و دو درگاه خروجی را تشکیل می‌دهند. بسته به فاز نسبی انباشته شده در امتداد دو مسیر، اتم‌ها با احتمال معینی در یکی از دو درگاه خروجی تداخل‌سنج خاتمه می‌یابند. الگوی تداخل با انجام مکرر آزمایش آشکار می‌شود.
دمای اتم از طول همدوسی می‌تواند استنباط شود. به منظور تعیین طول همدوسی ذره در تداخل‌سنج ماخ-زندر ، آن‌ها اختلاف طول مسیر بین دو بازوی تداخل‌سنج را تغییر دادند [9]. برای این کار آن‌ها زمان بین پالس لیزری اول و دوم و هم‌چنین دوم و سوم را تغییر دادند. در هر درگاه خروجی این تداخل‌سنج نامتقارن، دو بسته موج نمایان می‌شود و بر طبق تفاوت طول مسیرشان از یکدیگر جدا می‌شوند. زمانی که این تفاوت بیشتر از طول همدوسی باشد، تمایز سیگنال تداخل از بین می‌رود و میانگین‌گیری آزمایش‌های بسیار، جمعیت یکسان در هر دو درگاه خروجی را نتیجه می‌دهد. طول همدوسی برای اتم‌های حرارتی، به واسطه رابطه بروگلی ارتباط مستقیمی با سرعت انبساط ابر دارد. و بنابراین اندازه‌ای برای دمای آماری اتم‌ها در حین آزمایش به‌دست می‌دهد.
این پژوهشگران هم‌چنین تداخل‌سنج خود را به منظور اندازه‌گیری شتاب گرانش اتمی که در حال سقوط آزاد است، به‌کار گرفته اند و به این ترتیب می‌توانند حساسیت دستگاهشان را نسبت به اندازه‌گیری یک نیرو بررسی کنند. بعلاوه، آن‌ها موارد جالب دیگری را برای بهره‌برداری از ویژگی‌های موجی ذرات منفرد پیش‌بینی می‌کنند مانند اندازه‌گیری اثر کازیمیر-پولدر که بین اتم‌های نزدیک یک سطح اتفاق می‌افتد ‌[10] یا اندازه‌گیری گرانش در فواصل نزدیک [11]. روش آن‌ها با وضوح فضایی بالایی که دارد می‌تواند برای تجزیه‌ و تحلیل برهم‌کنش‌های بین ذرات و سطوح و هم‌چنین انجام اپتیک کوانتومی اتمی مناسب باشد. برای این منظور آن‌ها ترکیب روش‌های دیگری را پیشنهاد می‌کنند تا حساسیت دستگاه خود را افزایش دهند. مطمئناً با دست یافتن به تداخل‌سنج تک‌ذره‌ای، آن‌ها این کار را با افزایش تعداد اتم‌ها انجام نمی‌دهند. به جای آن، از سرمایش بیشتر و روش آشکارسازی غیرمخرب استفاده می‌کنند. تداخل‌های بدست آمده با این روش که در آن اغلب از ذره منفرد آشکارسازی شده دوباره استفاده می‌شود، بسیار جالب توجه است به ویژه در آزمایش‌های مشابه نور روی فوتون‌های منفرد که در آزمایش‌های غیرمخرب دوباره استفاده می‌شوند.
منبع: Physics - Matter-Wave Self-Interferometry

مراجع
 1. A. Tonomura, J. Endo, T. Matsuda, T. Kawasaki, and H. Ezawa, “Demonstration of Single-Electron Buildup of an Interference Pattern,” Am. J. Phys. 57, 117 (1989).
  H. Rauch, W. Treimer, and U. Bonse, “Test of a Single Crystal Neutron Interferometer,” Phys. Lett. A 47, 369 (1974).
  L. P. Parazzoli, A. M. Hankin, and G. W. Biedermann, “Observation of Free-Space Single-Atom Matter Wave Interference,” Phys. Rev. Lett. 109, 230401 (2012).
  C. Monroe, D. M. Meekhof, B. E. King, and D. J. Wineland, “A Schrödinger Cat Superposition State of an Atom,” Science 272, 1131 (1996).
  S. J. M. Kuppens, K. L. Corwin, K. W. Miller, T. E. Chupp, and C. E. Wieman, “Loading an Optical Dipole Trap,” Phys. Rev. A 62, 013406 (2000).
  Y.-N. Zheng, X.-J. Zhou, J.-B. Chen, X.-Z. Chen, “Magic Wavelength for Caesium Transition Line 6S1/2–6P3/2” Chinese Phys. Lett. 23, 1687 (2006).
  M. Kasevich and S. Chu, “Atomic Interferometry Using Stimulated Raman Transitions,” Phys. Rev. Lett. 67, 181 (1991).
  Ch. J. Bordé, “Atomic Interferometry with Internal State Labeling,” Phys. Lett. A 140, 10 (1989).
  B. Saubaméa, T. W. Hijmans, S. Kulin, E. Rasel, E. Peik, M. Leduc, and C. Cohen-Tannoudji, “Direct Measurement of The Spatial Correlation Function of Ultracold Atoms,” Phys. Rev. Lett. 79, 3146 (1997).
  J. M. McGuirk, D. M. Harber, J. M. Obrecht, and E. A. Cornell, Phys. Rev. A 69, 062905 (2004).
  P. Wolf, P. Lemonde, A. Lambrecht, S. Bize, A. Landragin, and A. Clairon, “From Optical Lattice Clocks to the Measurement of Forces in the Casimir regime,” Phys. Rev. A 75, 063608 (2007).
  Welcome to the PSI Web Site

  انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 360
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1396/11/12 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید3 دی1396 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات عمومی.کل نکته های تاریخ ادبیات جمع اوری شده.توسط رتبه ۲۱ سراسری که واسه خودش نکته برداری کرده.بسیار بسیار ارزشمند.پیشنهاد میکنم این جزوه رو از دست ندهید.واسه کنکور همین جزوه دست نویس رو بخونید کافیه. ...

درمان قطعی و همیشگی زود انزالی (بدون بازگشت)

چطور درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردم سرانجام علت اصلی زود انزالی کشف شد درمان زود انزالی به دور از هیاهوی تبلیغات ؛ مطلبی که میخوانید تبلیغات نیست لطفاً تا آخر با دقت بخوانید چون مطمئنیم هم شگفت زده خواهید شد هم به نتیجه خواهید رسید باز هم تأکید میکنم ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما قرار ...

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد جذابیت شما را افزون اعتماد بنفس شما را شارژ و امتیازی خواهد شد برای رسیدن به موفقیت _بر اساس مطالعات انجام شده هر اینچ (هر اینچ برابر با دو ونیم سانت است)اضافه قد نتایج زیر را در بر خواهد داشت _افزایش درآمد سالانه به میزان ۵٠٠دلار _افزایش بلندی ...

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من، اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

نکات ترجمه عربی

نکات ترجمه عربی

جزوه کامل نکات ترجمه عربی به همراه ارائه نکات تکنیکی و تستی عالی دیگر برای ترجمه بهانه نیاورید ...

دریافت فایل : نکات ترجمه عربی
نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه فقط کافیست 5دقیقه متن زیر را بخوانید تا با ارزش میلیونی این پکیج آشناشوید. اولین پکیج 100% تضمینی اشتغازایی در ایران با این پکیج استثنایی که میلیونی ارزش دارد، شما میتوانید به صورت کاملا تضمینی از شر بیکاری خلاص شوید. و ما به شما قول میدهیم ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) غلامرضا شهری منبع رشته حقوق دانشگاه پیام نور شامل 238 صفحه pdf ...

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

مجموعه ای از کاملترین نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی که با فرمت pdf ذخیره شده است را برای شرکت کنندگان عزیز این آزمون آماده دانلود نمودیم.همانطور که میدانید برای شرکت در هر آزمونی مرور سوالات آزمون های دوره های گذشته میتواند نقش بسزایی در قبولی شما در آزمون داشته باشد با ...

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 40000 تومان درآمد کسب کند که خوب بد ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور binary و کسب درآمد از سایت الیمپ ما ویدیو های اموزشی برای شما تهیه کردیم تا دوستان از صفر تا صد با این روش کار آشنا شوند مراحلی که شما یاد خواهید گرفت .. آموزش ثبت نام در سایت الیمپ و وب مانی - آموزش شارژ ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت اگر هدف شما، کسب درآمد می باشد، حتما توصیه می کنیم کانال زیر رو تو تلگرامتون ببینید. لازم نیست عضو کانال بشین. عبارت Miliooni@ رو توی جستجوی تلگرامتون بزنید و روی کانال باز ...

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید در هر سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. اگر شما فرد بیکاری هستید ؟ اگر ...تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "فیزیک نظری" می باشد