تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فیزیک نظری

فیزیک نظری و مطالب و مقالات رایگان


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 344
 • بازدید دیروز : 262
 • بازدید کل : 111281

خود‌-تداخل‌سنجی موج-ماده


ساخت و توضیح تداخل‌سنج تک ذره‌ای که دری به سوی کاربردهای گسترده از پژوهش‌های مربوط به گرانش گرفته تا فیزیک برخورد سطحی باز می‌کند.
از روزهای آغازین توسعه علم مکانیک کوانتوم، تداخل‌های موج-ماده با مفاهیم پیچیده آن فیزیک‌دانان زیادی را مجذوب خود کرده است. امروز ما می‌توانیم باریکه‌ای از الکترون‌ها، نوترون‌ها، اتم‌ها یا حتی در مقیاس گروه‌های بزرگتر به طور همدوس با هم ترکیب کنیم یا به باریکه‌های کوچکتری بشکافیم و آن‌ها را وادار به تداخل کنیم. مطالعه این تداخل‌‌ها طیف گسترده‌ای از کاربردها را به دنبال داشته است، از مطالعه گرانش در فیزیک بنیادی گرفته تا کاربردهایی نظیر مکان‌یاب جهانی و ژئودزی. هم‌چنین بخشی از تحقیقاتی که جایزه نوبل امسال را به خود اختصاص داده، ایجاد کرده است (خبر 12 اکتبر 2012 را ببینید). روش‌های معمول شامل عملکرد یک تداخل‌سنج به وسیله منبع‌هایی است که شار نسبتاً بزرگی از ذرات را تولید می‌کنند تا سیگنال را افزایش دهند در حالی که اثر ساچمه‌ای کاهش می‌یابد. به این دلیل و دلایلی دیگر هنوز بسیاری تصور می‌کنند پرتوهای همدوس بر مبنای متغیرهای آماری شکافته می‌شوند.
یک اتم از یک تله اپتیکی رها شده، با گذشت زمان در یکی از دومسیر متفاوتی که وجود دارد، در بالای یک سطح فلزی حرکت می‌کند. در اینجا آزمایش به منظور اندازه‌گیری اثر کازیمیر-پولدر است. پس از آشکارسازی، ذره در یک درگاه خاتمه می‌یابد.


با این وجود مکانیک کوانتوم به ما می‌آموزد که می‌توان یک تداخل‌سنج با ذرات منفرد را به جای باریکه‌ای از آن‌ها بکار برد، چون ذرات می‌توانند با خودشان تداخل کنند [1,2]. اکنون در مجله Physical Review Letters گزارشی منشر شده است مبنی بر آن‌که پل پارازولی و همکارانش [3] در آزمایشگاه ملی ساندیا، نیو‌مکزیکو، طرح جدیدی برای یک تداخل‌سنج بدست آورده‌اند که کنترل تک‌ذره را در یک تداخل‌سنج اتمیِ فضا-‌آزاد شرح می‌دهد (شکل 1). اصل اتم‌های خود-تداخل درون تله توضیح داده شده است [4] با این وجود هنوز توضیحی برای این اثر در یک تداخل‌سنج فضا-‌آزاد گزارش نشده است.
تداخل‌سنجی که توسط پارازولی و همکارانش ساخته شده، یک روش جدید برای سنجش نیروهای کوچک با اجسام موضعی به کمک اندازه‌گیری‌های مبتنی بر موج نشان می‌دهد. توانایی اندازه‌گیری این نیروها نتیجه مستقیم هندسه فضا-آزاد است که در آن از یک ذره در حال سقوط آزاد به عنوان عنصر سنجش استفاده می‌شود. این روش هم‌چنین یک آزمایش زیبای تداخل را نشان می‌دهد که توسط ذره منفرد ایجاد می‌شود.
هنگام خنک‌سازی مجموعه، آن‌ها دستگاه را به حالت تله دو قطبی با تمرکز زیاد در محدوده وضوح اپتیکی تغییر می‌دهند [5]. آن‌ها از یک طول موج به اصطلاح جادویی [6] استفاده می‌کنند که در آن اثر استارک دینامیکی القا شده به وسیله لیزر تله‌اندازی برای هر دو حالت پایه و برانگیخته‌ی بکار رفته در سرمایش لیزری یکسان است. این روش سرمایش را در مقابل توزیع شدت گاوسی تله به کارآمدی فضای آزاد قرار می‌دهد. تمرکز بالای آن به کاهش تعداد اتم‌های به تله افتاده و هم‌چنین خاتمه یافتن کار با تک‌ذره به شیوه‌ای قابل اطمینان کمک می‌کند.
این تداخل سنج انعطاف‌پذیر است. امروز مفهوم گسترده برای یک تداخل‌سنج اتمی توسط کریستین ورد، مارک کازویچ و استیون چو ابداع شده است [7,8]. در این روش برهم‌نهی حالت‌های تکانه هر اتم به وسیله سوق دادن حالت‌های داخلی آن با پرتوهای لیزری وارونه از نوع ریمن (فرآیند دو فوتونی) ایجاد می‌شود. تداخل‌سنج بکار رفته توسط این گروه شامل سه پالس ریمن است. بسته به نوع پالس، ذره می‌تواند به دو صورت خاتمه ‌یابد. 1) در حالت برهم‌نهی متحرک با اندازه حرکت اولیه و در همان زمانی که به وسیله اندازه حرکت پس‌زنی دو فوتون منحرف می‌شود. 2) فقط تحت تاثیر اندازه حرکت پس‌زنی دو فوتون منحرف شود.
با این فرآیندها می‌توان شکافنده‌های پرتوها و آینه‌ها را برای اتم‌ها تشخیص داد و آن‌ها را در یک تداخل‌سنجی که به اصطلاح ماخ-زندر نامیده می‌شود، ترکیب کرد. این تداخل‌سنج از سه پالس متوالی ریمن ساخته شده است، A-B-A، عناصر اپتیکی را نشان می‌دهند که در دنبال می‌آیند: یک شکافنده پرتو، یک آینه و یک شکافنده پرتو دیگر. دو موج با یکدیگر بازترکیب شده و دو درگاه خروجی را تشکیل می‌دهند. بسته به فاز نسبی انباشته شده در امتداد دو مسیر، اتم‌ها با احتمال معینی در یکی از دو درگاه خروجی تداخل‌سنج خاتمه می‌یابند. الگوی تداخل با انجام مکرر آزمایش آشکار می‌شود.
دمای اتم از طول همدوسی می‌تواند استنباط شود. به منظور تعیین طول همدوسی ذره در تداخل‌سنج ماخ-زندر ، آن‌ها اختلاف طول مسیر بین دو بازوی تداخل‌سنج را تغییر دادند [9]. برای این کار آن‌ها زمان بین پالس لیزری اول و دوم و هم‌چنین دوم و سوم را تغییر دادند. در هر درگاه خروجی این تداخل‌سنج نامتقارن، دو بسته موج نمایان می‌شود و بر طبق تفاوت طول مسیرشان از یکدیگر جدا می‌شوند. زمانی که این تفاوت بیشتر از طول همدوسی باشد، تمایز سیگنال تداخل از بین می‌رود و میانگین‌گیری آزمایش‌های بسیار، جمعیت یکسان در هر دو درگاه خروجی را نتیجه می‌دهد. طول همدوسی برای اتم‌های حرارتی، به واسطه رابطه بروگلی ارتباط مستقیمی با سرعت انبساط ابر دارد. و بنابراین اندازه‌ای برای دمای آماری اتم‌ها در حین آزمایش به‌دست می‌دهد.
این پژوهشگران هم‌چنین تداخل‌سنج خود را به منظور اندازه‌گیری شتاب گرانش اتمی که در حال سقوط آزاد است، به‌کار گرفته اند و به این ترتیب می‌توانند حساسیت دستگاهشان را نسبت به اندازه‌گیری یک نیرو بررسی کنند. بعلاوه، آن‌ها موارد جالب دیگری را برای بهره‌برداری از ویژگی‌های موجی ذرات منفرد پیش‌بینی می‌کنند مانند اندازه‌گیری اثر کازیمیر-پولدر که بین اتم‌های نزدیک یک سطح اتفاق می‌افتد ‌[10] یا اندازه‌گیری گرانش در فواصل نزدیک [11]. روش آن‌ها با وضوح فضایی بالایی که دارد می‌تواند برای تجزیه‌ و تحلیل برهم‌کنش‌های بین ذرات و سطوح و هم‌چنین انجام اپتیک کوانتومی اتمی مناسب باشد. برای این منظور آن‌ها ترکیب روش‌های دیگری را پیشنهاد می‌کنند تا حساسیت دستگاه خود را افزایش دهند. مطمئناً با دست یافتن به تداخل‌سنج تک‌ذره‌ای، آن‌ها این کار را با افزایش تعداد اتم‌ها انجام نمی‌دهند. به جای آن، از سرمایش بیشتر و روش آشکارسازی غیرمخرب استفاده می‌کنند. تداخل‌های بدست آمده با این روش که در آن اغلب از ذره منفرد آشکارسازی شده دوباره استفاده می‌شود، بسیار جالب توجه است به ویژه در آزمایش‌های مشابه نور روی فوتون‌های منفرد که در آزمایش‌های غیرمخرب دوباره استفاده می‌شوند.
منبع: Physics - Matter-Wave Self-Interferometry

مراجع
 1. A. Tonomura, J. Endo, T. Matsuda, T. Kawasaki, and H. Ezawa, “Demonstration of Single-Electron Buildup of an Interference Pattern,” Am. J. Phys. 57, 117 (1989).
  H. Rauch, W. Treimer, and U. Bonse, “Test of a Single Crystal Neutron Interferometer,” Phys. Lett. A 47, 369 (1974).
  L. P. Parazzoli, A. M. Hankin, and G. W. Biedermann, “Observation of Free-Space Single-Atom Matter Wave Interference,” Phys. Rev. Lett. 109, 230401 (2012).
  C. Monroe, D. M. Meekhof, B. E. King, and D. J. Wineland, “A Schrödinger Cat Superposition State of an Atom,” Science 272, 1131 (1996).
  S. J. M. Kuppens, K. L. Corwin, K. W. Miller, T. E. Chupp, and C. E. Wieman, “Loading an Optical Dipole Trap,” Phys. Rev. A 62, 013406 (2000).
  Y.-N. Zheng, X.-J. Zhou, J.-B. Chen, X.-Z. Chen, “Magic Wavelength for Caesium Transition Line 6S1/2–6P3/2” Chinese Phys. Lett. 23, 1687 (2006).
  M. Kasevich and S. Chu, “Atomic Interferometry Using Stimulated Raman Transitions,” Phys. Rev. Lett. 67, 181 (1991).
  Ch. J. Bordé, “Atomic Interferometry with Internal State Labeling,” Phys. Lett. A 140, 10 (1989).
  B. Saubaméa, T. W. Hijmans, S. Kulin, E. Rasel, E. Peik, M. Leduc, and C. Cohen-Tannoudji, “Direct Measurement of The Spatial Correlation Function of Ultracold Atoms,” Phys. Rev. Lett. 79, 3146 (1997).
  J. M. McGuirk, D. M. Harber, J. M. Obrecht, and E. A. Cornell, Phys. Rev. A 69, 062905 (2004).
  P. Wolf, P. Lemonde, A. Lambrecht, S. Bize, A. Landragin, and A. Clairon, “From Optical Lattice Clocks to the Measurement of Forces in the Casimir regime,” Phys. Rev. A 75, 063608 (2007).
  Welcome to the PSI Web Site

  انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 394
آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

((به نام امید ناامیدان)) *مژده* دوستان گرامی با توجه به رضایت شما از این پکیج و رسیدن شما به درامد های بالا قیمت این پکیج افزایش یافت. تیم ما تا رسیدن شما به درامد 5/000/000 تومانی در روز با شما خواهد بود. پس با ایمیل و تلگرام تیم ما در ارتباط باشید و درصورت عدم رضایت پس از خرید مبلغ به ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

شاه نعمت‌الله ولی نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از 2000000 فروش تا کنون جهت سفارش بر روی لینک زیر کلیک نمائید . ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

معرفی کتاب:رستاخیز مردگان العضیف ترجمه شده نسخه فارسی عربی وانگلیسی (رستاخیز مردگان العضیف)کتاب نکرونومیکون ( آخرت مردگان ) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند.!! نام دیگرش ولی الضعیف است..!! مؤلف اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

بسم الله الرحمن الرحیم نکته مهم:قبل از هر گونه سوال از همکاران و پشتیبانی،این متن را تا انتها مطالعه کنید.مطمئنا به سوالات شما راجع به این روش ها تا انتهای متن پاسخ داده شده است. با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

فعالسازی ربات کهن کتاب

فعالسازی ربات کهن کتاب

درود همراهان گرامی ربات کهن کتاب به دلیل اینکه کتاب های زیادی در آن قرار دارد برای ما هزینه هایی دارد نظیر فعالسازی سرور ربات ، حجم زیاد کتاب ها ، محدودیت های دانلود و... مجبوریم از کاربران هزینه ای به مبلغ هشت هزار تومان دریافت شود برای نگهداری سرور ربات و... با ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

معرفی کتاب:رستاخیز مردگان العضیف ترجمه شده نسخه فارسی عربی وانگلیسی (رستاخیز مردگان العضیف)کتاب نکرونومیکون ( آخرت مردگان ) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند.!! نام دیگرش ولی الضعیف است..!! مؤلف اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

سایت الیمپ از دو قسمت تشکیل شده ( باینری آپشن و فارکس ) خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! توضیحات کم و مختصر نشانه نا کار آمد بودن مجموعه آموزشی نیست! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل) کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین ...

سوال عملی Excel با جواب

سوال عملی Excel با جواب

دانلود نمونه سوال عملی اکسل همراه با جواب تشریحی تعداد فایل فشرده : 2 نوع فایل : Zip ...

دریافت فایل : سوال عملی Excel با جواب
دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "فیزیک نظری" می باشد