تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فیزیک نظری

فیزیک نظری و مطالب و مقالات رایگان


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 58
 • بازدید دیروز : 40
 • بازدید کل : 92350

خود‌-تداخل‌سنجی موج-ماده


ساخت و توضیح تداخل‌سنج تک ذره‌ای که دری به سوی کاربردهای گسترده از پژوهش‌های مربوط به گرانش گرفته تا فیزیک برخورد سطحی باز می‌کند.
از روزهای آغازین توسعه علم مکانیک کوانتوم، تداخل‌های موج-ماده با مفاهیم پیچیده آن فیزیک‌دانان زیادی را مجذوب خود کرده است. امروز ما می‌توانیم باریکه‌ای از الکترون‌ها، نوترون‌ها، اتم‌ها یا حتی در مقیاس گروه‌های بزرگتر به طور همدوس با هم ترکیب کنیم یا به باریکه‌های کوچکتری بشکافیم و آن‌ها را وادار به تداخل کنیم. مطالعه این تداخل‌‌ها طیف گسترده‌ای از کاربردها را به دنبال داشته است، از مطالعه گرانش در فیزیک بنیادی گرفته تا کاربردهایی نظیر مکان‌یاب جهانی و ژئودزی. هم‌چنین بخشی از تحقیقاتی که جایزه نوبل امسال را به خود اختصاص داده، ایجاد کرده است (خبر 12 اکتبر 2012 را ببینید). روش‌های معمول شامل عملکرد یک تداخل‌سنج به وسیله منبع‌هایی است که شار نسبتاً بزرگی از ذرات را تولید می‌کنند تا سیگنال را افزایش دهند در حالی که اثر ساچمه‌ای کاهش می‌یابد. به این دلیل و دلایلی دیگر هنوز بسیاری تصور می‌کنند پرتوهای همدوس بر مبنای متغیرهای آماری شکافته می‌شوند.
یک اتم از یک تله اپتیکی رها شده، با گذشت زمان در یکی از دومسیر متفاوتی که وجود دارد، در بالای یک سطح فلزی حرکت می‌کند. در اینجا آزمایش به منظور اندازه‌گیری اثر کازیمیر-پولدر است. پس از آشکارسازی، ذره در یک درگاه خاتمه می‌یابد.


با این وجود مکانیک کوانتوم به ما می‌آموزد که می‌توان یک تداخل‌سنج با ذرات منفرد را به جای باریکه‌ای از آن‌ها بکار برد، چون ذرات می‌توانند با خودشان تداخل کنند [1,2]. اکنون در مجله Physical Review Letters گزارشی منشر شده است مبنی بر آن‌که پل پارازولی و همکارانش [3] در آزمایشگاه ملی ساندیا، نیو‌مکزیکو، طرح جدیدی برای یک تداخل‌سنج بدست آورده‌اند که کنترل تک‌ذره را در یک تداخل‌سنج اتمیِ فضا-‌آزاد شرح می‌دهد (شکل 1). اصل اتم‌های خود-تداخل درون تله توضیح داده شده است [4] با این وجود هنوز توضیحی برای این اثر در یک تداخل‌سنج فضا-‌آزاد گزارش نشده است.
تداخل‌سنجی که توسط پارازولی و همکارانش ساخته شده، یک روش جدید برای سنجش نیروهای کوچک با اجسام موضعی به کمک اندازه‌گیری‌های مبتنی بر موج نشان می‌دهد. توانایی اندازه‌گیری این نیروها نتیجه مستقیم هندسه فضا-آزاد است که در آن از یک ذره در حال سقوط آزاد به عنوان عنصر سنجش استفاده می‌شود. این روش هم‌چنین یک آزمایش زیبای تداخل را نشان می‌دهد که توسط ذره منفرد ایجاد می‌شود.
هنگام خنک‌سازی مجموعه، آن‌ها دستگاه را به حالت تله دو قطبی با تمرکز زیاد در محدوده وضوح اپتیکی تغییر می‌دهند [5]. آن‌ها از یک طول موج به اصطلاح جادویی [6] استفاده می‌کنند که در آن اثر استارک دینامیکی القا شده به وسیله لیزر تله‌اندازی برای هر دو حالت پایه و برانگیخته‌ی بکار رفته در سرمایش لیزری یکسان است. این روش سرمایش را در مقابل توزیع شدت گاوسی تله به کارآمدی فضای آزاد قرار می‌دهد. تمرکز بالای آن به کاهش تعداد اتم‌های به تله افتاده و هم‌چنین خاتمه یافتن کار با تک‌ذره به شیوه‌ای قابل اطمینان کمک می‌کند.
این تداخل سنج انعطاف‌پذیر است. امروز مفهوم گسترده برای یک تداخل‌سنج اتمی توسط کریستین ورد، مارک کازویچ و استیون چو ابداع شده است [7,8]. در این روش برهم‌نهی حالت‌های تکانه هر اتم به وسیله سوق دادن حالت‌های داخلی آن با پرتوهای لیزری وارونه از نوع ریمن (فرآیند دو فوتونی) ایجاد می‌شود. تداخل‌سنج بکار رفته توسط این گروه شامل سه پالس ریمن است. بسته به نوع پالس، ذره می‌تواند به دو صورت خاتمه ‌یابد. 1) در حالت برهم‌نهی متحرک با اندازه حرکت اولیه و در همان زمانی که به وسیله اندازه حرکت پس‌زنی دو فوتون منحرف می‌شود. 2) فقط تحت تاثیر اندازه حرکت پس‌زنی دو فوتون منحرف شود.
با این فرآیندها می‌توان شکافنده‌های پرتوها و آینه‌ها را برای اتم‌ها تشخیص داد و آن‌ها را در یک تداخل‌سنجی که به اصطلاح ماخ-زندر نامیده می‌شود، ترکیب کرد. این تداخل‌سنج از سه پالس متوالی ریمن ساخته شده است، A-B-A، عناصر اپتیکی را نشان می‌دهند که در دنبال می‌آیند: یک شکافنده پرتو، یک آینه و یک شکافنده پرتو دیگر. دو موج با یکدیگر بازترکیب شده و دو درگاه خروجی را تشکیل می‌دهند. بسته به فاز نسبی انباشته شده در امتداد دو مسیر، اتم‌ها با احتمال معینی در یکی از دو درگاه خروجی تداخل‌سنج خاتمه می‌یابند. الگوی تداخل با انجام مکرر آزمایش آشکار می‌شود.
دمای اتم از طول همدوسی می‌تواند استنباط شود. به منظور تعیین طول همدوسی ذره در تداخل‌سنج ماخ-زندر ، آن‌ها اختلاف طول مسیر بین دو بازوی تداخل‌سنج را تغییر دادند [9]. برای این کار آن‌ها زمان بین پالس لیزری اول و دوم و هم‌چنین دوم و سوم را تغییر دادند. در هر درگاه خروجی این تداخل‌سنج نامتقارن، دو بسته موج نمایان می‌شود و بر طبق تفاوت طول مسیرشان از یکدیگر جدا می‌شوند. زمانی که این تفاوت بیشتر از طول همدوسی باشد، تمایز سیگنال تداخل از بین می‌رود و میانگین‌گیری آزمایش‌های بسیار، جمعیت یکسان در هر دو درگاه خروجی را نتیجه می‌دهد. طول همدوسی برای اتم‌های حرارتی، به واسطه رابطه بروگلی ارتباط مستقیمی با سرعت انبساط ابر دارد. و بنابراین اندازه‌ای برای دمای آماری اتم‌ها در حین آزمایش به‌دست می‌دهد.
این پژوهشگران هم‌چنین تداخل‌سنج خود را به منظور اندازه‌گیری شتاب گرانش اتمی که در حال سقوط آزاد است، به‌کار گرفته اند و به این ترتیب می‌توانند حساسیت دستگاهشان را نسبت به اندازه‌گیری یک نیرو بررسی کنند. بعلاوه، آن‌ها موارد جالب دیگری را برای بهره‌برداری از ویژگی‌های موجی ذرات منفرد پیش‌بینی می‌کنند مانند اندازه‌گیری اثر کازیمیر-پولدر که بین اتم‌های نزدیک یک سطح اتفاق می‌افتد ‌[10] یا اندازه‌گیری گرانش در فواصل نزدیک [11]. روش آن‌ها با وضوح فضایی بالایی که دارد می‌تواند برای تجزیه‌ و تحلیل برهم‌کنش‌های بین ذرات و سطوح و هم‌چنین انجام اپتیک کوانتومی اتمی مناسب باشد. برای این منظور آن‌ها ترکیب روش‌های دیگری را پیشنهاد می‌کنند تا حساسیت دستگاه خود را افزایش دهند. مطمئناً با دست یافتن به تداخل‌سنج تک‌ذره‌ای، آن‌ها این کار را با افزایش تعداد اتم‌ها انجام نمی‌دهند. به جای آن، از سرمایش بیشتر و روش آشکارسازی غیرمخرب استفاده می‌کنند. تداخل‌های بدست آمده با این روش که در آن اغلب از ذره منفرد آشکارسازی شده دوباره استفاده می‌شود، بسیار جالب توجه است به ویژه در آزمایش‌های مشابه نور روی فوتون‌های منفرد که در آزمایش‌های غیرمخرب دوباره استفاده می‌شوند.
منبع: Physics - Matter-Wave Self-Interferometry

مراجع
 1. A. Tonomura, J. Endo, T. Matsuda, T. Kawasaki, and H. Ezawa, “Demonstration of Single-Electron Buildup of an Interference Pattern,” Am. J. Phys. 57, 117 (1989).
  H. Rauch, W. Treimer, and U. Bonse, “Test of a Single Crystal Neutron Interferometer,” Phys. Lett. A 47, 369 (1974).
  L. P. Parazzoli, A. M. Hankin, and G. W. Biedermann, “Observation of Free-Space Single-Atom Matter Wave Interference,” Phys. Rev. Lett. 109, 230401 (2012).
  C. Monroe, D. M. Meekhof, B. E. King, and D. J. Wineland, “A Schrödinger Cat Superposition State of an Atom,” Science 272, 1131 (1996).
  S. J. M. Kuppens, K. L. Corwin, K. W. Miller, T. E. Chupp, and C. E. Wieman, “Loading an Optical Dipole Trap,” Phys. Rev. A 62, 013406 (2000).
  Y.-N. Zheng, X.-J. Zhou, J.-B. Chen, X.-Z. Chen, “Magic Wavelength for Caesium Transition Line 6S1/2–6P3/2” Chinese Phys. Lett. 23, 1687 (2006).
  M. Kasevich and S. Chu, “Atomic Interferometry Using Stimulated Raman Transitions,” Phys. Rev. Lett. 67, 181 (1991).
  Ch. J. Bordé, “Atomic Interferometry with Internal State Labeling,” Phys. Lett. A 140, 10 (1989).
  B. Saubaméa, T. W. Hijmans, S. Kulin, E. Rasel, E. Peik, M. Leduc, and C. Cohen-Tannoudji, “Direct Measurement of The Spatial Correlation Function of Ultracold Atoms,” Phys. Rev. Lett. 79, 3146 (1997).
  J. M. McGuirk, D. M. Harber, J. M. Obrecht, and E. A. Cornell, Phys. Rev. A 69, 062905 (2004).
  P. Wolf, P. Lemonde, A. Lambrecht, S. Bize, A. Landragin, and A. Clairon, “From Optical Lattice Clocks to the Measurement of Forces in the Casimir regime,” Phys. Rev. A 75, 063608 (2007).
  Welcome to the PSI Web Site

  انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 379
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه فقط کافیست 5دقیقه متن زیر را بخوانید تا با ارزش میلیونی این پکیج آشناشوید. اولین پکیج 100% تضمینی اشتغازایی در ایران با این پکیج استثنایی که میلیونی ارزش دارد، شما میتوانید به صورت کاملا تضمینی از شر بیکاری خلاص شوید. و ما به شما قول میدهیم ...

کتاب اعجاب انگیز افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که ...

مستند جدید و جنجالی تن فروشی

مستند جدید و جنجالی تن فروشی

جنجالی ترین و جدید ترین فیلم تاریخ جنسی ایران مستند جدید تن فروشی این فیلم ۱۰۰ درصد مورد نیاز شماست خلاصه فیلم ما امروز در ابتدای مسیری هستیم که غرب از ۲۰۰ سال پیش در راه آزادی‌های جنسی طی کرده‌است. مستند انقلاب جنسی، آزادی‌های جنسی در ایران را نمایش می‌دهد و ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...

آموزش کامل تله کینزی در دو روز

آموزش کامل تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

آزمون mmpi فرم بلند (کلید نمره گذاری + پرسشنامه + فرم

· کلید آزمون mmpi فرم بلند (کلید نمره گذاری + پرسشنامه + فرم خام پاسخنامه + پروفایل) کلید آزمون mmpi فرم بلند (کلید نمره گذاری + پرسشنامه + فرم خام پاسخنامه + پروفایل) کلید آزمون 566 سوالی MMPI تعداد سوالات: 566 تعداد صفحات: 44 شامل: کلید نمره گذاری + پرسشنامه + پاسخنامه + ...

ترجمه کامل متون حقوقی لاتکست - LAW TEXTS - بر اساس کتاب

ترجمه کامل متون حقوقی لاتکست - LAW TEXTS - بر اساس کتاب

ترجمه کامل متون حقوقی لاتکست - LAW TEXTS بر اساس کتاب گودرز افتخار جهرمی منبع مهم آزمون ارشد 456 صفحه در قالب فایل pdf این فایل فقط شامل ترجمه فارسی است فصل اول : نظام حقوقی انگلستان فصل دوم : چند ملیتی ها فصل سوم : مقررات و مسئولیت فرآورده در ایالات متحده و جامعه ...

دانلود خلاصه کتاب روانشناسی پرورشی دکتر علی اکبر

دانلود خلاصه کتاب روانشناسی پرورشی دکتر علی اکبر

خلاصه کتاب روانشناسی پرورشی نوین دکتر علی اکبر سیف بسیار کامل مناسب دانشجویان و متقاضیان کنکور ارشد و دکتری جزوه ای 134 صفحه ای دارای خلاصه ای از 21 فصل کتاب +پاورپوینت روانشناسی تربیتی ...

سوال عملی Excel با جواب

سوال عملی Excel با جواب

دانلود نمونه سوال عملی اکسل همراه با جواب تشریحی تعداد فایل فشرده : 2 نوع فایل : Zip ...

دریافت فایل : سوال عملی Excel با جواب
کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید در هر سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. اگر شما فرد بیکاری هستید ؟ اگر ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمندشدن » برای

کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمندشدن » برای

قوانین ثروتمند شدن چیست؟ ذهن ثروتمندان چگونه کار می کند؟ وجود ثروت ساز چگونه وجودی است؟ چرا بعضی افراد با اینکه سخت کار می کنند هیچ وقت پولدار نمیشوند؟ ذهن فقرا با ذهن ثروتمندان چه تفاوتی دارد؟ نوع مشاغل ثروتمند شدن شما کدام است؟ چرا اکثر مردم از پیشرفت و بهبود ...

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

تقویت هوش جنین!!!!!!!!!!!! امروز برای شما همراهان همیشکی نسیم بوک کتابی در رابطه با اجرای تکنیکهای موفق دنیا در مورد تضمین سلامت روان،تقویت هوش جنین و زیبایی چهره آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید دانلود کنید.... مطابق با آخرین یافته های دانشمندان بزرگ دنیااز جمله پروفسور ...

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

دانلود کتاب جز از کل pdf

دانلود کتاب جز از کل pdf

معرفی اجمالی محصول کتاب جزء از کل اثر استيو تولتز رمان «جزء از کل» نوشته‌ی «استیو تولتز» را «پیمان خاکسار» به فارسی برگردانده است. جزء از کل اولین رمان استیو تولتز، نویسنده‌ی استرالیایی است که در سال 2008 به انتشار رسید و همان سال، نامزد دریافت ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه ...

دانلود کرک ArtCAM Pro 9.1

دانلود کرک ArtCAM Pro 9.1

کرک دائمی Artcam Pro 9.1 توضیحات محصول: کرک نسخه آرتکم 2007 یا همان Artcam Pro 9.1 به دشواری نسخه 2009 نمی باشد و کرک آن با دو فایل exe و dll انجام می شود که این دو فایل را می توانید از اینجا دانلود کنید. توجه داشته باشید که در این نسخه از آرتکم با تغییر نقطه صفر در جی کُد خطا از 1تا 5 میلی متر ایجاد ...

دریافت فایل : دانلود کرک ArtCAM Pro 9.1
تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "فیزیک نظری" می باشد